Preskočiť ponuku Operačný program Integrovaná infraštruktúra

TLAČOVÉ SPRÁVY


OPII najúspešnejší v kontrahovaníBratislava (23. júla 2018)
OPII patrí medzi najúspešnejšie programy z hľadiska zazmluvnenia aj čerpania európskych fondov. Dynamika čerpania eurofondov je vyššia ako priemer operačných programov v rámci EÚ.

Nové depo v Jurajovom dvoreBratislava (12. júla 2018)
Obnovený vozový park trolejbusov a električiek z eurofondov má k dispozícií nové depo v Jurajovom dvore. Dnes bola uvedená do prevádzky nová údržbová základňa

Kontrolný deň na D1 v PrešovePrešov (26. júna 2018)
Minister dopravy Arpád Érsek  dnes osobne skontroloval stav prác na stavbe juhozápadného diaľničného obchvatu mesta Prešov. Práce idú podľa harmonogramu a dodávateľ deklaruje dokončenie diaľnice o 3 roky.

Vodná dopravaBratislava, 14. júna 2018
Ministerstvo dopravy a výstavby SR ako Riadiaci orgán pre OPII zverejní vyzvanie na predkladanie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre národný projekt v prioritnej osi č. 4. 

Mosty na cestách prvej triedyBratislava, 6. júna 2018
Eurofondy využijeme aj na opravu deviatich mostov na cestách I. triedy v Žilinskom a Trenčianskom kraji. V rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra sa ich modernizácia začne od júna.

Workshop o VO projektovej dokumentácieBratislava (19. apríla 2018)

Riadiaci orgán pre OP Integrovaná infraštruktúra zorganizoval vo štvrtok 19. apríla 2018 prvý zo série workshopov zameraných na výmenu skúsenosti v oblasti verejného obstarávania.

Stavba roka 2017Bratislava (11. apríla 2018)

Hlavnú cenu titul Stavba roka 2017 získal úsek diaľnice D3 Žilina Strážov - Žilina Brodno. Cenu odovzdal minister Arpád Érsek na 23. ročníku prestížnej celoštátnej súťaže realizovaných stavieb na Slovensku.

Netlipse Fórum 2018Bratislava (10. apríla 2018)

Slovensko je v týchto dňoch miestom zasadnutia európskych dopravných expertov. Fórum NETLIPSE združuje odborníkov z ministerstiev dopravy, dopravných agentúr a univerzít z Európskej únie.

Prehliadka technickej stanice údržbyŠtúrovo (6. apríla 2018)
Tranzit v meste Štúrovo má zlepšiť rekonštrukcia križovatky na ceste I/76 Štúrovo a pokračujúca Nánanská cesta. Dnes bol poklepaný základný kameň tejto stavby.

Prehliadka technickej stanice údržbyKošice (4. apríla 2018)
Minister dopravy a výstavby Arpád Érsek skontroloval prebiehajúce stavebné práce na diaľnici pri Košiciach. Úsek D1 Budimír – Bidovce je vo výstavbe a práce postupujú podľa harmonogramu.Riadiaci orgán Fotogaléria Hlavné oblasti Odkazy
Ministerstvo dopravy SR

Námestie slobody č. 6
P.O.BOX 100, 810 05 Bratislava
Telefón: 02 5949 4111

Vyhlásenie o prístupnosti

Fotogaléria

Operačný program Integrovaná infraštruktúra je spolufinancovaný z Európskych štrukturálnych a investičných fondov© 2017 MDV SR
Riadiaci orgán:
Ministerstvo dopravy SR
Námestie slobody č. 6, Bratislava