Preskočiť ponuku Operačný program Integrovaná infraštruktúra

AKTUALITY


Nová diaľnica D1 pri ŽilineBratislava (4. mája 2021)
Dve zmluvy na železničné projekty v okolí Bratislavy: elektrifikácia trate z Devínskej Novej Vsi na hranicu s Rakúskom a projekt terminálu integrovanej osobnej prepravy v Ružinove.

Nová diaľnica D1 pri ŽilineBratislava (19. marca 2021)
Minister dopravy a výstavby podpísal zmluvu o financovaní na rekonštrukciu 3,5 km úseku cesty1/54 pri Novom Meste nad Váhom z eurofondov OPII. 

Monitorovací výbor Bratislava (18. marca 2021)
Členovia Monitorovacieho výboru na mimoriadnom rokovaní schválili podporu projektov slovenských inovatívnych firiem sumou 25 miliónov eur z OPII

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (17. februára 2021)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvanie na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre národný projekt železničnej dopravy.

Nová zubačka v Poprade Poprad (15. januára 2021)
Novú ozubnicovo elektrickú jednotku s kapacitou 91 miest na sedenie a 88 miest na státie dnes doručili zo Švajčiarska na Slovensko. Ide o prvý z piatich vlakov.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (7. januára 2021)
Rok 2021 venovala Európska komisia železniciam. Táto iniciatíva vyzdvihne výhody železničnej dopravy ako spôsobu dopravy pre všetkých európanov.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (16. novembra 2020)
Útvar hodnoty za peniaze  zverejnil svoje hodnotenie k študii realizovatelnosti Prievidza – Jelšovce, podľa ktorého sa stotožnuje s odporúčaním štúdie realizovateľnosti.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (2. novembra 2020)
Projekt na deväť úplne nových elektrických vlakov, na ktorý vyhlásila súťaž Železničná spoločnosť Slovensko, sa bude uchádzať o preplatenie z peňazí Európskej Únie.

Elektrická jednotkaŽilina (2. októbra 2020)
Prvá z elektrických jednotiek z najväčšieho tendra v histórii Železničnej spoločnosti Slovensko dorazila do Žiliny na skúšky a testovanie. Ak všetko dobre pôjde, už v novembri

Tunel MilochovMilochov (7. septembra 2020)
V pondelok bol slávnostne prerazený železničný tunel Milochov pod vrchom Stavná, ktorý bude súčasťou nového úseku železničnej trate Púchov – Považská BystricaRiadiaci orgán Fotogaléria Hlavné oblasti Odkazy
Ministerstvo dopravy
a výstavby SR

Námestie slobody č. 6
P.O.BOX 100, 810 05 Bratislava
Telefón: 02 5949 4111

Vyhlásenie o prístupnosti

Fotogaléria

Operačný program Integrovaná infraštruktúra je spolufinancovaný z Európskych štrukturálnych a investičných fondov© 2017 MDV SR
Riadiaci orgán:
Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Námestie slobody č. 6, Bratislava