Preskočiť ponuku Operačný program Integrovaná infraštruktúra

TLAČOVÉ SPRÁVY


VýstavbaBudimír (20. júna 2019)
Minister dopravy a výstavby SR Arpád Érsek skontroloval postup prác na stavbe diaľničného úseku D1 Budimír - Bidovce. Stavebné práce napredujú a práce sa realizujú načas

ParkoviskoMartin (17. júna 2019)
Minister dopravy a výstavby SR Arpád Érsek dnes slávnostne prestrihol pásku na zmodernizovanej ceste I/65 medzi Príbovcami a Turčianskymi Teplicami.

Tunel PrešovPrešov, 13. júna 2019
O tri mesiace skôr oproti harmonogramu bol dnes prerazený tunel Prešov, ktorý je súčasťou diaľnice D1. Stavba ide podľa plánu a celý úsek diaľnice sa dokončí v zmluvnom termíne o dva roky.

ParkoviskoBratislava (10. júna 2019)
V nasledujúcich dvoch rokoch pribudne na slovenské regionálne trate až 21 nových dieselmotorových vlakových súprav. Moderné a bezpečné vlaky budú jazdiť v Banskobystrickom kraji.

Križovatka v ŠtúroveŠtúrovo (3. júna 2019)
Minister dopravy a výstavby Arpád Érsek dnes v Štúrove slávnostne otvoril novú okružnú križovatku, ktorá nahradila starú nevyhovujúcu križovatku na ceste I/76 v meste.

trolejbusy v ŽilineŽilina (20. mája 2019)
V meste Žilina už premáva 27 nových, energeticky úsporných trolejbusov. Dnes si jazdu moderným nízkopodlažným trolejbusom vyskúšal aj minister Arpád Érsek spolu so zástupcami mesta.

ParkoviskoBratislava (26. apríla 2019)
Projekt výstavby obchvatu Šale bol štúdiou realizovateľnosti potvrdený ako najpotrebnejší úsek cesty I/75 Galanta – Šaľa – Nové Zámky.S výstavbou obchvatu by sa malo začať už tento rok.

ParkoviskoBratislava (25. apríla 2019)
Minister dopravy a výstavby SR Arpád Érsek so zástupcami ŽSR dnes odovzdal stavenisko záchytného parkoviska pri železničnej stanici v Pezinku.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (3. apríla 2019)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvanie na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre národný projekt železničnej dopravy.

PríbovceMartin (2.apríla 2019)
Stavbári finišujú s asfaltovaním posledných metrov pätnásťkilometrového úseku cesty medzi Príbovcami a Turčianskymi Teplicami. Stav prác bol dnes skontrolovať minister dopravy.Riadiaci orgán Fotogaléria Hlavné oblasti Odkazy
Ministerstvo dopravy SR

Námestie slobody č. 6
P.O.BOX 100, 810 05 Bratislava
Telefón: 02 5949 4111

Vyhlásenie o prístupnosti

Fotogaléria

Operačný program Integrovaná infraštruktúra je spolufinancovaný z Európskych štrukturálnych a investičných fondov© 2017 MDV SR
Riadiaci orgán:
Ministerstvo dopravy SR
Námestie slobody č. 6, Bratislava