Preskočiť ponuku Operačný program Integrovaná infraštruktúra

TLAČOVÉ SPRÁVY


Vyzvanie na cestný projekt OPIIBratislava (11. marca 2020)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvanie OPII-59-6.2-NP-SSC na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre národný projekt rozvoja cestnej dopravy.

Vyzvanie na cestný projekt OPIIBratislava (24. februára 2020)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvanie OPII-55-6.2-NP-SSC na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre národný projekt rozvoja cestnej dopravy.

Nová križovatka Levočská - Obrancov mieruPrešov (14. februára 2020)
oprava v meste Prešov sa v posledných rokoch zlepšuje. Po dokončení tzv. malého obchvatu („I/68 Prešov, odbočka Škultétyho – ZVL“), prišli na rad tri kritické križovatky.

Nový elektrický vlakVrútky (6. februára 2020)
Do Žilinského kraja vďaka európskym investíciám pribudne postupne v troch najbližších rokoch až 25 nových komfortných vlakových súprav pre regionálnu dopravu.

Vyzvanie na cestný projekt OPIIBratislava (3. decembra 2019)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvanie č. OPII-41-6.2-NP-SSC na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre národný projekt rozvoja cestnej dopravy.

Vyzvanie na cestný projekt OPII Stará Ľubovňa (29. januára 2020)
Dňa 29. januára sa v Starej Ľubovni uskutočnilo verejné prerokovanie výsledkov Štúdie realizovateľnosti cestného koridoru I/67, I/66 a I/77 Rožňava – Bardejovské kúpele.

Vyzvanie na cestný projekt OPII Bratislava (31. januára 2020)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvania na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre štyri národné projekty rozvoja cestnej dopravy.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (28. januára 2020)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvanie na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre národný projekt vodnej dopravy.

Vyzvanie na cestný projekt OPII Bratislava (2. januára 2020)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zverejní vyzvanie na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok pre štyri národné projekty rozvoja cestnej dopravy.

Otvorenie diaľničného úseku D1 Budimír - BidovceKošice (16. decembra 2019)
Najvýchodnejší vyše štrnásťkilometrový úsek diaľničného prepojenia Bratislavy a Košíc, D1, Budimír – Bidovce, dnes slávnostne uviedol do prevádzky minister dopravy a výstavby SR Arpád Érsek.Riadiaci orgán Fotogaléria Hlavné oblasti Odkazy
Ministerstvo dopravy SR

Námestie slobody č. 6
P.O.BOX 100, 810 05 Bratislava
Telefón: 02 5949 4111

Vyhlásenie o prístupnosti

Fotogaléria

Operačný program Integrovaná infraštruktúra je spolufinancovaný z Európskych štrukturálnych a investičných fondov© 2017 MDV SR
Riadiaci orgán:
Ministerstvo dopravy SR
Námestie slobody č. 6, Bratislava