Preskočiť ponuku Operačný program Integrovaná infraštruktúra

TLAČOVÉ SPRÁVY


Vyzvanie na cestný projekt OPIIBratislava (3. februára 2022)
 Vyzvanie na národný projekt rozvoja vodnej dopravy.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (3.február 2022)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR plánuje z prostriedkov EÚ modernizovať železničný zvršok koľaje č.1. Hodnota projektu je viac ako 12 miliónov eur.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (14. decembra 2021)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR plánuje z prostriedkov EÚ naprojektovať ERTMS na železničnej trati z Bratislavy do Českej republiky.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (9. decembra 2021)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR plánuje z prostriedkov EÚ modernizovať sedem výhybiek na železničnej trati pri Nových Zámkoch. Hodnota projektu je 6,8 milióna eur.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (22. novembra 2021)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR plánuje z prostriedkov EÚ modernizovať trať pri Palárikove a Tvrdošovciach. Hodnota projektu je 42 miliónv eur.

ParkoviskoMoldava nad Bodvou (28. októbra 2021)
Projekt elektrifikácie dvadsaťkilometrového úseku železnice umožní pripojenie vlakovej dopravy do Integrovaného dopravného systému KSK a  jej súčasťou bude aj rekonštrukcia železničných staníc a zastávok.

ParkoviskoBratislava (29. októbra 2021)
Vďaka eurofondom vznikne záchytné parkovisko na veľmi exponovanej železničnej zastávke Nové Košariská. Rovnako bola podpísaná zmluva o financovaní aj na projektovanie prestupného terminálu v Ružinove.

Vyzvanie na cestný projekt OPIIBratislava (22 októbra 2021)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR zabezpečí financovanie rýchlostnej cesty R2 Šaca – Košické Oľšany, I. a II. úsek v hodnote takmer 5 miliónov eur.

Vyzvanie na vodný projekt OPIIBratislava (22. októbra 2021)
Ministerstvo dopravy a výstavby SR plánuje z prostriedkov EÚ nakúpiť 50 kusov nových trolejbusov určených pre hlavné mesto Bratislava. Hodnota projektu je 42 miliónv eur.

Dieselmotorová dvojčlánková jednotkaBratislava (21. októbra 2021)
Pre územie Bratislavského, Nitrianskeho, Trnavského, Trenčianskeho a Žilinského kraja bude obstaraných 4 ks nových elektrických poschodových vlakov s kapacitou minimálne 530 miest na sedenie.Riadiaci orgán Fotogaléria Hlavné oblasti Odkazy
Ministerstvo dopravy SR

Námestie slobody č. 6
P.O.BOX 100, 810 05 Bratislava
Telefón: 02 5949 4111

Vyhlásenie o prístupnosti

Fotogaléria

Operačný program Integrovaná infraštruktúra je spolufinancovaný z Európskych štrukturálnych a investičných fondov© 2017 MDV SR
Riadiaci orgán:
Ministerstvo dopravy SR
Námestie slobody č. 6, Bratislava